INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA
Kilkanaście lat doświadczenia

KONSTRUKCJE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Ogrody projektowane dla Ciebie

Ogrody zimowe Wrocław (całoroczne)

Ogród zimowy to przede wszystkim wygoda i prestiż. Oferujemy najlepsze ogrody zimowe pod słońcem we Wrocławiu. Istnieją tutaj w zasadzie dwie szkoły tworzenia całorocznych ogrodów zimowych.

Pierwsza z nich zrywa nieco z tematem ogrodu, ponieważ tworzy dla nas przestrzeń domową poza samą bryłą budynku. Taki ogród w mieście Wrocław można kupić nawet jako gotowy moduł, który następnie ustawia się gdzieś w ogrodzie. Ma drewniana podłogę, ma przeszklone ściany, czasami jakąś atrapę kominka, porządne ogrzewanie i wszystkie wygody, których oczekiwalibyśmy w salonie. Do takiego miejsca wychodzi się w celu wyrwania się z czterech ścian i na przykład poczytania książki. Można jednak pójść dużo dalej.

Ogrody zimowe to najlepsze rozwiązanie

Druga szkoła tworzenia takich ogrodów podchodzi do tematu w sposób całkowicie poważny. Oznaczać to może nawet rezygnację podłogi lub stworzenie podłogi z elementów naturalnych, czyli na przykład poprzez ułożenie kostki brukowej, wysypanie części przestrzeni żwirem, w innych miejscach nasypanie piasku, a czasami nawet stworzenie zielonego kącika. W takich ogrodach nie stroni się od ustawiania roślin doniczkowych, nawet bardzo dużych, które nie są zresztą obce także innym rozwiązaniom. W tym wypadku drzewka mogą trafić nawet do ziemi.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij