INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA
Kilkanaście lat doświadczenia

KONSTRUKCJE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Ogrody projektowane dla Ciebie

Nowoczesny ogród zimowy w Łodzi

Nowoczesność wdziera się do ogrodów zimowych dwoma ścieżkami, a właściwie autostradami, ponieważ koncepcje oranżerii ewoluują w wyjątkowo szybkim tempie.
Pierwsza z nich dotyczy wykorzystywanych nowoczesnych technologii, a druga pomysłów aranżacyjnych i w dużej mierze wynika właśnie z większych możliwości oferowanych przez wyżej wspomniane technologie.

Zapytaj o wykonanie ogrodu zimowego w Łodzi tel. 500 171 259

Więcej lub mniej ciepła
Jedną z zupełnie niepozornych, ale zdecydowanie imponujących rewolucji są specjalne szyby i dodatkowe powłoki na nich, które mogą albo zatrzymywać promieniowanie podczerwone we wnętrzu pomieszczenia lub działać niczym lustra odbijając ten wysoko energetyczny rodzaj fal świetlnych. Nie jest to co prawda technologia całkiem nowa, ponieważ okna dachowe wykorzystują ją już od bardzo dawna, ale jej szerokie zastosowanie
w ogrodach zimowych to na pewno opcja, z której warto korzystać.

Cechą nowoczesnych ogrodów zimowych jest to, że nie są one już tak bardzo zależne od stron świata. Cały czas oczywiście oranżeria na ścianie północnej będzie miała inny charakter niż oranżeria na ścianie południowej. Tym niemniej, manipulowanie ilością zatrzymanej energii, wspierane przez wydajne systemy wentylacji, znacznie poprawia nasze możliwości i sprawia, że każda osoba może dzisiaj mieć swój własny ogród zimowy.

 

Lekka konstrukcja
Technologiczną rewolucją stało się aluminium, które oferuje fenomenalne właściwości użytkowe przy rozsądnej cenie i minimalnych kosztach późniejszego utrzymania. Bardzo niska waga tego materiału otworzyła drogę do nowych aranżacji, które są wizytówką nowoczesnych ogrodów zimowych wykonanych np. w Łodzi.

Oranżeria mimochodem dla Klientów z miasta Łódź
Dawniej oranżerie były elementami mocno wybijającym się w konstrukcję budynku. Zwłaszcza w przypadku, kiedy były to oranżerie duże. Nowoczesne konstrukcje wpisują się w modę, w której to właśnie „wpisywanie się” jest słowem-kluczem do zrozumienia nowych możliwości.
Większość właścicieli domów np. w Łodzi czy okolicach nie chce mieć dużej oranżerii, która zupełnie zaburzałaby konstrukcję architektoniczną całego budynku. Takie ogrody zimowe bywają zachwycające i można mieć w zimie wielką zieloną przestrzeń, ale i rozmiar działki często na to nie pozwala. W nowoczesnym wydaniu ogród zimowy lubi stać się werandą, potrafi przejąć taras na piętrze lub w sposób naturalny przytuli się do domu przy salonie, powiększając go o przestrzeń zieloną. Zawsze i wszędzie, a do tego tanio, to bardzo dobrze ujęte motto nowoczesnych ogrodów zimowych. Nowe technologie pozwalają nam wstawiać je praktycznie w każdym miejscu i to bez większych nakładów inwestycyjnych, bo dla przykładu, lekkie konstrukcje aluminiowe zwykle nie potrzebują fundamentów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij