INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA
Kilkanaście lat doświadczenia

KONSTRUKCJE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
Ogrody projektowane dla Ciebie

Ogrody letnie

Ogród letni to alternatywa dla ogrodu zimowego. Takie rozwiązanie to idealny pomysł na stworzenie nowej przestrzeni w naszym domu, które możemy wykorzystać na wiele sposobów.
Doświetla pomieszczenia, a także nadaje nową jakość mieszkania. Jest to inwestycja, która ma wiele zalet. Ze względów architektonicznych – powiększa przestrzeń, a również podnosi walory estetyczne naszego domu. Jest to również doskonałe rozwiązanie pod względem ekonomicznym, ponieważ taka przestrzeń korzystnie wpływa na bilans energetyczny całego budynku.
Wybierając formę oraz usytuowanie takiego ogrodu, mamy możliwość korzystania z niego od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
Dlatego tak ważne jest przed podjęciem decyzji o budowie naszego wymarzonego ogrodu zastanowienie się czego oczekujemy oraz w jaki sposób i do jakich celów będzie on wykorzystywany.

Projekt i budowa ogrodu letniego wymagają pomocy specjalisty, który znając się na tego rodzaju inwestycjach, dostosuje projekt do wielkości naszego domu oraz stylu budownictwa przydomowego.
W ogrodach letnich, tak samo zresztą jak i w zimowych, możemy stworzyć dowolną konstrukcję. Nasza firma oferuje w tym zakresie fachową pomoc i doradztwo.
Przygotujemy dla Państwa indywidualna ofertę, dokonamy pomiarów, a także dostarczymy ogród i go zamontujemy. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij